УМОВИ ПОВЕРНЕННЯ / ОБМІНУ

Повернути або обміняти товар ви можете протягом 14 днів з моменту покупки. За умови, що його товарний вигляд, властивості, все фабричні ярлики, пломби і упаковка збережені. При поверненні необхідно надати документ, який підтверджує покупку.

Обміну та поверненню за законодавством України не підлягають купальники, нижню білизну, ювелірні вироби та парфуми. Повернути замовлення, які не відповідають правилам повернення, неможливо. Вони будуть відправлені назад покупцеві.


ПРОЦЕДУРА ПОВЕРНЕННЯ / ОБМІНУ

По всій Україні обмін і повернення відбувається за допомогою служби "Нова пошта".
У вас є 14 днів з моменту покупки, щоб повернути або замінити товар.

Товари, які вам не підійшли, потрібно відправити за допомогою компанії "Нова пошта" на одержувача:
ФОП Войтенко Олег Васильович
від. Нової Пошти №329 г Київ, вул. Мішуги 9а.

При відправці виберіть відплату транспортних послуг одержувачем посилки.

У посилці повинні бути товар з його упаковкою і супровідними аксесуарами, а також товарна накладна та заповнену заяву про повернення товару. Будь ласка, збережіть документ з номером ТТН посилки і повідомте його нам по телефону або в листі після відправки, щоб прискорити процес повернення або обміну товару.

Для отримання коштів на банківську карту потрібно також повідомити повні платіжні реквізити рахунку (МФО, ЄДРПО, р / с, ІПН). Цю інформацію можна отримати в банку, клієнтом якого ви є. Якщо ви хочете отримати кошти на карту ПриватБанк, досить повідомити номер вашої картки.

Важливо: щоб уникнути махінацій з поверненням товару, ми повертаємо кошти тільки на банківські карти, зареєстровані на ім'я покупця, вказане в замовленні.